Automobil Dacia S.A. je rumunský výrobce automobilů, který přebírá své jméno z historického regionu, který tvoří většinu dnešního Rumunska. Společnost byla založena v roce 1966 a je dceřinou společností francouzského výrobce automobilů Renault od roku 1999. Je to nejvyšší rumunská společnost podle příjmů a největší vývozce, což představuje 7,3% celkového vývozu v roce 2014. Výrobní závod Dacia v Mioveni , Oblast Argeş je v současné době pátým největším evropským výrobním závodem na výrobu automobilů s celkovým počtem 412 718 kusů (automobily a soupravy CKD) dodaných v roce 2013 a 511 465 kusů v roce 2014.

VIN Zkontrolujte Dacia

Značka jako každá jiná publikuje na svých produktech číslo VIN. To pomůže identifikovat historii vozidla. Pomocí VIN Check Dacia, která obsahuje 17 znaků, můžeme získat informace o roce výroby, vybavení, originální barvě. Také vám umožní kontrolovat historii nehod. Je velmi důležité vědět, jak vypadá VIN Check Dacia.

Číslo VIN můžete najít na vozidle nebo na jiných místech. Nejoblíbenější místa na vozidle jsou: přední část rámu vozidla, vedle zadního kola, pod nebo vedle rezervního kola, přední části bloku motoru (přepážka), prostředního sloupku vedle sedadla spolujezdce. Číslo VIN najdete také na jiných místech, jako jsou: registrační karta, název vozidla, pojištění polisy, policejní zprávy, příručky uživatele.

VIN Číslo vaší Dacie naleznete zde.
Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN Dacia níže: